يادگيري و آموزش طراحي سايت ارزان و سئو خريد كاندوم يادگيري و آموزش طراحي سايت ارزان و سئو خريد كاندوم .

يادگيري و آموزش طراحي سايت ارزان و سئو خريد كاندوم

روش هاي ايجاد محتواي جديد


 روش هاي ايجاد محتواي جديد
توليد محتواي كوتاه اما مفيد
گوگل به تازگي اعلام كرده است كه مقاله هاي كوتاه حتي كمتر از 300 كلمه هم مي تواند در رتبه بندي يك سايت موثر باشد، شما با يك مقاله كوتاه مي توانيد به گوگل خود را اثبات كنيد، فقط كافيست كه از كلمات و جملاتي استفاده كنيد كه گوگل متوجه شود كه مقاله شما مرتبط با سايت شما و كلمات كليدي باشد.

خدمات طراحي سايت ارزان و طراحي وب سايت حرفه اي با كمترين هزينه و بالاترين كيفيت توسط شركت طراحي سايت ايفانت براي اولين بار در ايران ارائه مي شود.
روش هاي ايجاد محتواي جديد

روش هاي ايجاد محتواي جديد , توليد محتوا

متاسفانه امروزه اكثر وب سايت ها به ويژه وب سايت هاي تازه كار به جاي توليد محتواي جديد اقدام به كپي برداري از مطالب سايت هاي ديگر ميكنند. بسياري از اين افراد نميدانند كه چگونه ميتوانند محتواي جديد و اختصاصي خود را ايجاد و منتشر نمايند ، برخي ديگر نيز به تصور اينكه توليد محتواي جديد كاري سخت و نشدني است اقدام به كپي برداري از ساير سايتها مي نمايند. ممكن است براي شما هم پيش آمده باشد كه در سايت گوگل درحال جستجوي يك مقاله خاص باشيد اما در چندين سايت مختلف كه از نتايج گوگل باز كرده ايد ، مطالبي يكسان و بدون ذره اي تغييرات مشاهده كنيد ! حتي در بسياري از موارد ممكن است به دنبال دانلود يك مقاله باشيد و لينك آن در سايت اولي كه بازديد كرده ايد دچار مشكل باشد ، احتمال زيادي وجود دارد كه همين لينك دقيقا در سايت هاي ديگر نيز كپي شده باشد ، در نتيجه شما به اين راحتي ها نميتوانيد مقاله مد نظر خود را بيابيد زيرا عموما يك لينك بارها و بارها در سايت هاي مختلف كپي شده و اين لينك در تمامي سايت ها دچار مشكل ميباشد. در اين مطلب قصد داريم روش هاي ايجاد محتواي جديد و اختصاصي براي خودتان را به شما آموزش دهيم.

توليد مقالات جديد يا ترجمه شده
اگر فكر خود را از كپي كردن محتواي تهيه شده توسط ديگران دور كرده و به فكر ايجاد محتواي جديد باشيد ، ميتوانيد از طريق ترجمه مقالات روز دنيا به زبان انگليسي يا ... ، نقد و بررسي نظرات مربوط به مقالات موجود در اينترنت ، خواندن مقالات سايت هاي دگير و بازنويسي آنها به همراه تصحيح خطاهاي فني و نگارشي احتمالي ،و ايجاد مطلب هاي جديد و جنجالي در زمينه كاريتان اقدام به توليد محتواي جديد كرده و گوگل را وادار به امتيازدهي به مطالب نوشته شده توسط خودتان نمائيد.

انجام مصاحبه هاي حرفه اي
مصاحبه يكي از موضوعات مورد علاقه كاربران مي باشد و تجربيات نشان داده است كه هميشه از مصاحبات استقبال خوبي مي شود. مصاحبه با افراد موفق ميتواند يكي از راه هاي ايجاد محتواي جديد باشد. ميتوانيد مصاحبه هاي خود را به دو روش انجام دهيد :

مصاحبه هاي صوتي يا ويدئويي
مصاحبه هاي متني ( با كمك گرفتن از نرم افزارهايي مانند ياهوو مسنجر ، ايميل و ... )
در ايران مصاحبه هاي ويدئويي از علاقه مندان بيشتري برخودار است به همين دليل ميتوانيد با نمايش مصاحبه هاي ويدئوي مخاطبان زيادي را به سايت خود علاقه مند كنيد و آنها را تبديل به مخاطبان دائمي خود كنيد..سايت اشتراك ويدئو آپارات با رتبه 19 ايران يكي از پربازديد كننده ترين سايت هاي فارسي ميباشد و نشان گر رشد ويديو در اينترنت كشورمان مي باشد. بد نيست بدانيد لينك هايي كه از شبكه هاي اشتراك ويديو مثل يوتوب يا آپارت به سايت شما مي آيد بسيار با ارزش بوده و كمك شاياني به بالا رفتن اعتبار يك سايت نزد گوگل مي كند. براي ايجاد ويدئو ميتوانيد از دو روش استفاده نمائيد :
استفاده از دوربين و ضبط تصاوير
استفاده از نرم افزارهايي مثلcaptivate براي ضبط تصاوير از روي صفحه نمايش

تهيه دوربين و عكاسي آنلاين
با يك دوربين ساده يا يك گوشي همراه به راحتي مي توانيد محتواي منحصر فردي براي سايت خود توليد كنيد مثلا اگر در زمينه آرايشگري و گريم فعاليت مي كنيد مي توانيد از مدل هاي مختلف با كسب اجازه عكس بگيريد و در سايت خودمنتشر كنيد، اين دوربين را بايد همه جا با خود همراه داشته باشيد و عكس هاي متفاوتي در روز تهيه كنيد.

توليد كتابچه الكترونيكي
ميتوانيد با نوشتن يك كتابچه الكترونيكي قدرتمند ، كاربران زيادي را به سايت خود سرازير نماييد زيرا كاربران همواره به دنبال كسب اطلاعات جديد ميباشند. اگر توانايي نوشتن يك كتاب جديد را نداريد مي توانيد با مطالعه چند كتاب خلاصه اي از آن ها تهيه كنيد و به صورت يك كتابچه الكترونيكي در بياوريد ، به ياد داشته باشيد كه ذكر منبع اصلي اين كتاب ها كاربران را به سايت شما بسيار خوشبين خواهد نمود.برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۲:۴۲ توسط:ali موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده